Акції Tesla зросли на 16% після угоди Маска та влади США

Акції Tesla зросли на 16% після угоди Маска та влади США

Після того, як засновник автомобільної компанії Ілон Маск пішов на угоду з комітетом США з цінних паперів, акції  Tesla “підскочили” на 16%.

Про це повідомляє Reuters.

«Ми розглядаємо угоду між Маском та Комісією з цінних паперів США як позитивну зміну, так як вона дозволить покращити корпоративне управління компанією і дозволить інвесторам фокусуватись виключно на біржових операціях», — повідомив аналітик біржової компанії Canaccord Genuity Джед Доршемір.

Відомо, що Ілон Маск погодився сплатити штраф в розмірі 20 мільйонів доларів та покинути посаду голови ради директорів компанії. До того ж, 20 мільйонів доларів повинна виплатити й сама компанія Tesla.

Раніше Комісія з цінних паперів та бірж США звинуватила Маска у шахрайстві й повідомила, що вимагає усунути Маска з посади гендиректора Tesla за шахрайство.

У позові комісії до федерального Мангеттенського суду проти засновника Tesla йдеться про те, що він ввів в оману інвесторів серією твітів, опублікованих 7 серпня, про можливість викупу акцій по $420 за штуку та таким чином вивести компанію біржі.

Після заяви Маска деякі інвестори подали на нього до суду, адже акції компанії стрімко подорожчали, а саме подорожчання було викликане не ринковими чинниками, а штучним шляхом.

Вже 25 серпня Маск відмовився від ідеї викупити Tesla.

Нагадаємо, раніше засновник компанії заявив, що Tesla залишиться відкритим акціонерним товариством.

А згодом Ілон Маск пішов на угоду з комісією з цінних паперів та бірж США та покинув посаду голови ради директорів. 

Syla.news

384 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up