Військовий збір: скільки цьогоріч перерахували українці на обороноздатність армії

Військовий збір: скільки цьогоріч перерахували українці на обороноздатність армії

Протягом січня-серпня 2018 року до державного бюджету сплачено майже 11,8 млрд грн. військового збору. Цьогорічні показники перевищили відповідний період минулого року на 24,4%, або на 2,3 млрд гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіксальної служби.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.Ставка військового збору  становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

“У серпні 2018 року на обороноздатність української армії платники перерахували 1,5 млрд грн, що на 5,3%, або на 77,9 млн грн. більше запланованого. Порівняно з серпнем 2017 року надходження військового збору зросли на 24,6%, або на 305,6 млн гривень”, – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на проведенні фіскальних перевірок будівельних компаній на предмет сплати податків до бюджетів усіх рівнів, а також чіткого виконання законодавства про працю.

Syla.news

276 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up