Вдосконалення Стрийського парку: мешканці Львова зможуть обрати найнеобхідніше для цього

Вдосконалення Стрийського парку: мешканці Львова зможуть обрати найнеобхідніше для цього

У межах всеукраїнської ініціативи “Активна громада”, у Львові відбудуться публічні консультації щодо першочерговості покращень у Стрийському парку. Взяти участь у голосуванні зможуть всі охочі мешканці міста. Триватимуть консультації з 1 до 25 жовтня.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

На публічну консультацію винесуть питання про те, що насамперед потрібно вдосконалити у Стрийському парку.

Серед запропонованих змін буде:

  • встановлення майданчика для вигулу собак;
  • обгородження парку по периметру, відеоспостереження та нагляд охорони;
  • покращення освітлення, ремонт старих та встановлення нових, додаткових ліхтарів;
  • відновлення водних об’єктів розчищення та облаштування берегових ліній;
  • відновлення громадських вбиралень.

Громадяни можуть обрати варіант, який здається їм найбільш доречним. Для цього потрібно або надіслати SMS “3745 (пробіл) номер відповіді” на номер 093-177-00-35 (вартість згідно з тарифом оператора), або проголосувати за посиланням https://vdmk.org/9876.

Відповіді прийматимуть з 11:00 години 1 жовтня до 12:00 години 25 жовтня.

Публічні консультації проводитиме Інститут “Республіка” спільно з міською радою.

“Публічна консультація – це інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожн громадянин може висловлюватися і вплинути на прийняття остаточного рішення”, – розповіла координатор Інституту “Республіка” Анастасія Безпалова.

“Цей механізм також дозволяє спростити процес врахування думки громади для влади і створює можливість для мешканців міста взяти участь у прийнятті рішень на місцевому рівні у максимально доступний спосіб. Це, у свою чергу, сприяє ефективній комунікації громади та влади. У Львові публічна консультація полягатиме у висловленні думки громадян щодо порядку першочергових удосконалень у Стрийському парку”, – доповнила комунікаційний координатор Інституту “Республіка” Марія Цінцадзе.

Марта Лазарчук, Syla.news

390 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up