В Україні стартував осінній призов на військову службу

В Україні стартував осінній призов на військову службу

Від сьогодні, 1 жовтня, в Україні розпочався осінній призов на строкову військову службу, який триватиме до кінця грудня. Як повідомляє прес-служба Збройних сил України, до служби буде призвано 17 960 громадян України.

Раніше уряд України визначив, що на строкову службу в жовтні-грудні 2018 року призвуть близько 18 тисяч громадян України. Зазначається, що близько дев’яти тисяч призовників направлять на строкову службу до ЗСУ, 6,5 тисячі – до Нацгвардії, 1550 – до Держприкордонслужби та 900 осіб – до Державної спеціальної служби транспорту.

На проведення призову витратять майже 65 мільйонів гривень.

Нещодавно повідомлялося, що осінній призов триватиме два місяці – у жовтні та у листопаді. Проте 10 вересня Президент України підписав указ щодо продовження призову до грудня.

Генеральний штаб ЗСУ пояснив, що призов продовжили у зв’язку зі збільшенням кількості призовників для комплектування військ Національної гвардії України і Державної прикордонної служби.

На строкову службу будуть брати здорових чоловіків, яким на день відправлення у військові частини вже виповнилося 20 років, та осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Syla.news

 

483 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up