"Укртелеком" переводить абонентів зі стаціонарних телефонів на мобільні

“Укртелеком” переводить абонентів зі стаціонарних телефонів на мобільні

Компанія “Укртелеком” пропонує абонентам замінити стаціонарні телефони мобільними. Проект діятиме в тестовому режимі в регіонах з частими крадіжками мідного кабелю, при цьому для користувачів мережі зміниться тільки телефонний апарат.

Про це повідомляє semobile.

Рішення “Укртелекому” про запуск пілотного проекту підтримала Нацкомісія з регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. Задум реалізують за допомогою оператора “ТриМоб”. При цьому у абонентів збережеться їх номер телефону, доступ до екстрених служб, порядок набору інших номерів. Також їм будуть доступні на вибір ряд тарифних планів на фіксовану телефонію.

Його можна придбати або взяти в оренду за одну гривню на місяць у оператора. Така пропозиція доступна всім абонентам.

Зміни планують для того, аби відновити фіксовану телефонію в тих місцях, де часті крадіжки кабеля. У тестовому режимі проект почали вводити в серпні цього року. Він триватиме три місяці. У разі позитивних результатів оператор зможе втілювати рішення в інших регіонах.

Раніше Верховний суд дозволив Ощадбанку стягнути з “Укртелекому” понад мільярд гривень.

Syla.news

378 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up