"Київ не повинен порівнювати вбивства 40-х на Волині з вбивствами українців на сході Польщі", - Бартош Ціхоцький

“Київ не повинен порівнювати вбивства 40-х на Волині з вбивствами українців на сході Польщі”, – Бартош Ціхоцький

Внутрішні реформи в Україні не повинні затримуватися збройним конфліктом з Москвою чи конфліктом ідентичності з Польщею. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ Бартош Ціхоцький. 

Про це він заявив у інтерв’ю РАР.

“Про труднощі, і навіть серйозні, ми можемо говорити в області історичного діалогу, а точніше – в ідентичності. Внутрішня реформа не повинна затримуватися збройним конфліктом на сході чи ідентичності – на заході”, – сказав він.

Ціхоцький зазначає, що Київ не повинен порівнювати вбивства 40-х на Волині з вбивствами українців на сході Польщі. Також він запевняє, що українська влада, зокрема регіональна на Волині й Галичині, сприяє “націоналістично орієнтованим колам”.

“Домінуючий в офіційній українській риториці релятивізм злочину на Волині – наочним прикладом чого став візит президента Петра Порошенка до Сагрині 8 липня, при паралельному відзначенні круглої річниці “кривавої неділі” в Луцьку за участю президента Андрея Дуди – не тільки важко прийняти для поляків, але це може означати виклик для демократизації України”, – зазначив заступник міністра.

“У відносинах з Україною, на жаль, ми не можемо дозволити собі розкіш відкладати речі на майбутнє, все вимагає термінового врегулювання, повного співпраці та відданості обох сторін. Те, що відбувається в Україні – не тільки на фронті, але і в області реформ, державних фінансів і виборів в наступному році – для нас і для майбутньої форми європейського порядку є істотним”, – додав він.

При цьому Ціхоцький вважає, що у Польщі немає проблеми дискримінації українців.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялось, що Україна та Польща поглибили співпрацю в сфері автоперевезень. 

Syla.news

 

443 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up