Гурт "ЛТК" презентував нову пісню, яка кардинально відрізняється від попередніх

Гурт “ЛТК” презентував нову пісню, яка кардинально відрізняється від попередніх

Гурт “Львівський танцювальний клуб” презентував свій новий сингл “Вона”, у якому розкрив любовно-драматичну історію емоційно спустошеної дівчини. Фронтмени гурту зазначають, що ця пісня – кардинально відрізняється від їх попередніх записів. 

“Ми любимо писати “стьобну” музику і те, що ми пишемо дуже веселі пісні, не заважає нам складати ліричні. Ця пісня кардинально відрізняється від іншого нашого репертуару, а саме – її стиль та електронне наповнення. Ми почали працювати у новому напрямку. Наш наступний сингл має бути ще інакший, і це додає якоїсь інтриги та цікавості до гурту. Ми радіємо тому, що можемо розширятися і охоплювати ще більше напрямів, жанрів, стилів. Проте свій почерк все ж зберігаємо”, – розповідає соліст гурту Андріан Попович. 

Учасники гурту стверджують, що “Вона” – це найсумніша та найсерйозніша робота у їх репертуарі. Вони додають, що ця пісня має прихований сенс, і кожен, хто її почує, може знайти у ній щось своє.

“Це любовно-драматична історія однієї дівчини, яка передає стан її емоційного спустошення. Але це – винятково момент з пісні. Бувають люди щасливі, а бувають – нещасні. У цій пісня йдеться саме про емоційне виснаження людини“, – каже соліст “ЛТК” Павло Муха. 

На питання, що ж надихнуло львівський гурт написати вперше таку серйозну пісню, “ЛТК” відповіли, що джерелом їх натхнення стала історія з їхнього життєвого досвіду.

“У суспільстві сформувалася думка, що ми пишемо тільки веселі і “стьобні” пісні. Тому ця пісня показує нас з іншого боку. І ми готові дивувати слухачів і надалі”, – пояснює Андріан Попович.

Гурт “ЛТК” вже презентував свою нову пісню на ТРК “Львівська хвиля”. Зараз пісню можна почути на порталі SoundCloud. А згодом, через кілька днів, її можна буде почути у всіх інших джерелах.

Також солісти гурту “ЛТК” зізнались, що сингл “Вона” увійде у новий, другий за рахунком альбом, який вони презентують зовсім скоро.

Нагадаємо, нещодавно гурт “Львівський танцювальний клуб” презентував свій перший кліп на пісню “Робота”.

Ірина Пилипишина, Syla.news

1341 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up