Німеччина має важелі впливу на Росію, – екс-командувач військами США в Європі

Екс-командувач військами США в Європі генерал Бен Ходжес стверджує, що влада РФ підігріває конфлікт в Україні.

Про це він заявив в інтерв’ю грузинській телекомпанії “STV”, повідомляє Грузія Online.

“Що вони зробили в Україні? Вони підігрівають конфлікт, не роблячи нічого, щоб прибрати за собою безлад. І ми бачимо, який тиск вони здійснюють на український уряд. Особливо у Маріуполі. З цим керченським мостом. Російський флот заважає мореплавству і пересувається в Азовському морі. І це у найближчі рік-півтора може дуже серйозно зашкодити економіці України і, зокрема, економіці регіону поблизу Маріуполя”, – заявив Ходжес.

Він додав, що у Німеччини є важелі впливу на Росію, яких немає у інших країн, аби “зрушити” процес реалізації Мінських угод.

“У них (Німеччині – ред.) є важелі у Росії, яких мені здається в інших немає. Нам потрібно лідерство Німеччини, щоб зрушити цей процес. Нам треба, щоб росіяни дали ОБСЄ виконувати свою роботу. Наразі спостерігачі ОБСЄ не допускаються, щоб відстежувати ситуацію на кордоні між Росією та Україною. Амуніція і техніка перевозяться з Росії в Україну, до Луганської та Донецької областей”, – наголосив Ходжес.

Нагадаємо, у США заявили, що агресія Росії несе загрозу не лише для України, а й для цілого регіону, Європи та США.

Syla.news

363 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up