З’явився мобільний застосунок, який має допомогти українцям сортувати сміття

З’явився мобільний застосунок, який має допомогти українцям сортувати сміття

Поки що додаток має мапу пунктів прийому по Києву, але автори закликають користувачів пропонувати адреси пунктів у своїх містах.

Українська філія компанії MacPaw розмістила в магазинах програмного забезпечення Apple Store і Google Play додаток «Сортуй», який призначений для того, щоб полегшити сортування сміття і його здачу на переробку.

Застосунок враховує правила приватних станцій сортування «Україна без сміття» і «Київміськвторресурси» і, як стверджують його автори, буде оперативно оновлювати інформацію про правила сортування та збір специфічних видів відходів.

Читати також:  Львів’яни платитимуть за сміття за окремими квитанціями

Окрім загальних правил сортування та інформації про різні види вторинної сировини, «Сортуй» містить мапу із зазначеними на ній пунктами прийому по Києву.

У MacPaw визнають, що наразі аплікація буде більш корисною мешканцям столиці, і закликають користувачів пропонувати інформацію про операторів прийому сміття з інших міст.

“Ми плануємо додавати пункти прийому інших міст, а також їх правила сортування. Проте в першу чергу, будемо звертати увагу на запити користувачів, а також на запити сортувальних станцій. Якщо є конкретні пропозиції по мережах сортувальних станцій і окремих пунктах прийому, ми будемо раді їх почути”, – кажуть організатори компанії “MacPaw”.

Нагадаємо, що створили революційний імплантат, який допоможе ходити мільйонам паралізованих.

Читати також:  "Будівництво полігонів та сміттєвих заводів – це також і справа держави", - Веремчук

Марта Лазарчук, Syla.news

Коментувати

328 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up