З’явився мобільний застосунок, який має допомогти українцям сортувати сміття

Поки що додаток має мапу пунктів прийому по Києву, але автори закликають користувачів пропонувати адреси пунктів у своїх містах.

Українська філія компанії MacPaw розмістила в магазинах програмного забезпечення Apple Store і Google Play додаток «Сортуй», який призначений для того, щоб полегшити сортування сміття і його здачу на переробку.

Застосунок враховує правила приватних станцій сортування «Україна без сміття» і «Київміськвторресурси» і, як стверджують його автори, буде оперативно оновлювати інформацію про правила сортування та збір специфічних видів відходів.

Читати також:  На Львівщині планують збудувати три сміттєпереробних заводи

Окрім загальних правил сортування та інформації про різні види вторинної сировини, «Сортуй» містить мапу із зазначеними на ній пунктами прийому по Києву.

У MacPaw визнають, що наразі аплікація буде більш корисною мешканцям столиці, і закликають користувачів пропонувати інформацію про операторів прийому сміття з інших міст.

“Ми плануємо додавати пункти прийому інших міст, а також їх правила сортування. Проте в першу чергу, будемо звертати увагу на запити користувачів, а також на запити сортувальних станцій. Якщо є конкретні пропозиції по мережах сортувальних станцій і окремих пунктах прийому, ми будемо раді їх почути”, – кажуть організатори компанії “MacPaw”.

Нагадаємо, що створили революційний імплантат, який допоможе ходити мільйонам паралізованих.

Читати також:  Стало відомо, скільки сміття є в Україні

Марта Лазарчук, Syla.news

395 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up