Діти чекають на сім’ю: львів’яни взяли участь у флешмобі до Дня усиновлення

У п’ятницю, 28 вересня, відбулась Всеукраїнська акція-флешмоб «Усиновлення — це любов на все життя».  Захід приурочений до Дня усиновлення, який відзначають 30 вересня, вже вдесяте в Україні.  Акція проходила по всій Україні, о 14.00. У рамках флешмобу усі діти зробили сереце та випустили в небо повітряні кульки.

 

«Акція відбувається, щоб привернути увагу до дітей, які чекають на свою родину. Можливо ті діти мають певні проблеми, але є багато небайдужих людей, які чекають на сім’ю, але не знають, куди звернутись. Зокрема, на банерах ми розмістили інформацію, електронну пошту, куди звертатись. Важливо говорити про ті речі і не треба боятись, що у нас ще є діти в інтернатах. Вони є, це проблема держави і треба всім суспільством докласти зусиль, щоб тих дітей забрати і влаштувати в родини», – розповів начальник Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Під час акції працівники Служби у справах дітей нагороджували подяками вихователів дітей з інтернатів. Зокрема відзначили родини, які усиновили дітей, зокрема сім’ю, що взяла чотирьох дітей з особливими потребами.

“Ми всі родом з дитинства. Батько і мати – це ті перші авторитети, які діти беруть собі в житті, щоб виростати щасливими. Бо щасливий тоді, коли тебе люблять”,– зазначила заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

Також одним із завданням акції було звернути увагу людей на такі сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, як опіка, піклування, прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу. День усиновлення  символічно збігається із християнським святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко доручив дипломатам активізувати організацію реабілітації поранених українських військових та дітей Донбасу за кордоном. 

Христина Генсьорська, syla.news

404 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up