Від глечиків до робототехніки: у Львові відбудеться фестиваль винахідників

Відвідати захід можуть усі охочі. На фестивалі будуть представлені близько 100 проектів у різних жанрах. У події візьмуть участь інженери, дизайнери, митці, винахідники, ІТ розробники. 

Lviv Mini Maker Faire – це виставка-ярмарок львівських мейкерів- виробників інтелектуального рукотворного продукту. Зі слів організаторів, на фестивалі будуть представлені роботи від глиняних глечиків до інноваційних розробок. Обов’язковою умовою для участі є авторський продукт, створений власноруч.

Maker Faire -це частина глобального руху мейкерів, яка започаткувалась на початку 2000-х років у Штатах. Фактично це формат щорічної ярмарки чи фестивалів, які об’єднують тематичних виробників, науковців чи людей, які займаються вдома цікавим хобі. Люди виходять і показують те, що вони роблять, пояснюють, з якого матеріалу створено, чому саме ця людина цим займається”, – розповіла продюсер Lviv Mini Maker Faire Ярослава Яковлєва.

Під час фестивалю учасники матимуть змогу поспілкуватись з однодумцями, знайти спонсора для втілення ідеї стартапу.

Ми намагаємось робити збалансовані ярмарки, де представлені освітні проекти, крафтові та технічні. Учасники зможуть поспілкуватись в колі однодумців. Ми створюємо спільноту, яка має свої традиції, ми комінукіємо протягом року, пітдримуємо зв’язки з усіма проектами. На наших ярмарках учасники об’єднуються – інженери долучаються до іншого інженерного проекту і створюють третій або митці зустрічаються з освітянами і створюють крутий курс для дітей”, – заначила Ярослава Яковлєва.

Захід буде цікавим для студентів, бізнесменів, журналістів, пенсіонерів та усіх охочих не тільки подивитись та придбати певний виріб, а й взяти участь у майстер-класах від учасників. Під час заходу обговорюватимуться теми ревіталізації, місце мейкерства у русі ревіталізації. Також підніматимуться питання інклюзії та екологічного мислення.

В загальній програмі заходу:

-виставка-ярмарок креативних виробів;
-творчі, технічні та освітні майстер-класи;
– арт-презентації, інтерактивні шоу та тематичні дискусії;
– пізнавальні лекції, бізнес-тренінги та зустрічі з успішними людьми.

Вартість квитка: 100 грн., для дітей — 50 грн., для студентів — 40 грн. (за умови наявності студентського квитка).  Фестиваль відбудеться 6 жовтня, об 11.00 год на ReZavod (завод РЕМА, червоний корпус, 3-й поверх, вхід з вул. Жовківська, 29 ). Крім того, у відвідувачів ярмарку буде унікальна можливість — долучитись до екскурсії по ReZavod з Віталієм Кириловим —кількість місць обмежена: запис через FB-сторінку.

Нагадаємо, у Львові відбудеться фестиваль, присвячений збереженню традицій.

Христина Генсьорська, syla.news

 

320 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up