В Румунії урівняли в правах традиційні та одностатеві шлюби

Відповідне рішення Конституційний суд Румунії ухвалив за позовом американсько-румунської гей-пари, яка просила владу визнати їхній шлюб, зареєстрований у Бельгії. Відтак, гей-пари мають рівні із гетеросексуалами сімейні права.

Як повідомило видання Euractiv, рішення суду йде в розріз із планами провести у жовтні референдум, спрямований на заборону гей-шлюбів.

Суд постановив, що гей-пари повинні мати такі ж права на приватне і сімейне життя, як гетеросексуали, й таким чином «у довгостроковій перспективі користатися юридичним визнанням своїх прав і обов’язків».

Рішення Конституційного суду було винесене у справі американсько-румунської гей-пари, яка попросила румунську владу визнати їхній зареєстрований у Бельгії шлюб.

Це рішення було ухвалене напередодні запланованого на 6 і 7 жовтня референдуму, яким прагнуть обмежити конституційне визначення сім’ї як шлюб між чоловіком та жінкою. Референдум закликала провести група під назвою «Коаліція за сім’ю» та інші, близькі до православної церкви, групи.

Amnesty International розкритикувала плебісцит, заявивши, що він порушить міжнародні стандарти у сфері прав людини і спричинить гомофобні дискримінації.

Нагадаємо, раніше Румунія висловила занепокоєння правами румунської громади в Україні після того, як Служба Безпеки України влаштувала рейд у Чернівцях. 

Syla.news

268 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up