У Львові відбудеться конференція виробників упаковки

Провідні компанії у сфері друку та виробництва упаковки з різних регіонів світу зберуться у Львові. International Packaging Conference об’єднає понад 100 представників індустрії, які долучаться до обговорення ризиків та перспектив розвитку галузі у контексті сучасних трендів та викликів.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Мета конференції – налагодження бізнес-контактів між українськими і польськими підприємцями та обмін досвідом. У заході візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування, дослідних лабораторій та профільних навчальних закладів, які готують спеціалістів для пакувальної промисловості.

«Зустріч стане платформою для обміну досвідом ком’юніті, що працює на ринку упаковки. Основні теми включатимуть економіку, технології, логістику, маркетинг, безпеку та екологію. Серед технічних питань — флексографія, офсетний та цифровий друк, а також додрукарська підготовка та післядрукарське виробництво. Всі ці обговорення відбудуться в міжнародному середовищі та у географічному регіоні, що швидко зростає», — розповідає Яцек Кушмєрчик, канцлер Польського Братства Кавалерів Гутенберга — організатор International Packaging Conference.

Завданням конференції- об’єднати галузь пакувальників та виробників упаковки з Центральної та Східної Європі.

Співорганізаторами конференції стали Кластер видавничої діяльності та поліграфії та Українська академія друкарства. Головним партнером заходу є компанія «Флексорес», а почесним — Львівська національна галерея мистецтв ім. Бориса Возницького.
Syla.news
629 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up