Синютка передав Дубневичам 109 га землі на будівництво сонячних електростанцій

25 вересня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка підписав чотири розпорядження про надання дозволу на розробку проектів землеустрою. Рішення стосується відведення земельних ділянок загальною площею понад 109 га під будівництво та обслуговування сонячних електростанцій. Компанії, які отримали дозволи, мають стосунок до братів Дубневичів. 

Про це повідомляє антикорупційне видання “Наші гроші. Львів”.

Таким чином повідомляється, що ділянки були вилучені з користування державного підприємства “Роздільське гірничо-хімічне підприємство “Сірка”.

Три ділянки розташовані на території Березинської сільської ради Миколаївського району.

Підприємство “Променейра” отримало дозвіл на ділянку орієнтовною площею 22,8 га на розробку проекту , ТзОВ “Солар Енерджі Парк” – 26 га, ТзОВ “Солар Грін Парк” – майже 28 га.

Ще одна ділянка розташована за межами населеного пункту села Крупське на території Розвадівської сільської ради Миколаївського району. Проект на 32,5 га розроблятиме ТзОВ «НР Солар Парк».

За інформацією «Наших грошей. Львів», усі чотири компанії пов’язані з народними депутатами від БПП Богданом та Ярославом Дубневичами.

Товариства “Променейра”, “Солар Енерджі Парк”, “Солар Грін Парк” та «НР Солар Парк», які зареєстрували лише у червні-липні цього року, засновані ТОВ «Ліг Енергія». Бенефіціарними власниками є Роксолана Пиртко, донька Ярослава Дубневича, і Валдіс Родзіньш (Латвійська республіка).

Після розробки проектів голова ЛОДА ще має їх затвердити.

Нагадаємо, компанії братів Дубневичів уже мають потужну сонячну електростанцію на Львівщині. У листопаді 2015 року пов’язана з братами Дубневичами компанія «Ліг Агро» також отримала дозвіл на розробку документації для будівництва сонячної електростанції території Залузької сільської ради в Яворівському районі. У квітні 2017 року електростанцію відкрили.

Syla.news

 

369 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up