Подія дня. Розпочав роботу “потяг чотирьох столиць”

Сьогодні ,28 вересня, потяг, який сполучає Київ з Мінськом, Вільнюсом та Ригою, вирушив у свій перший рейс. 

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Він має 10 вагонів, з них 9 купе і 1 класу люкс. У 6 вагонах купе будуть розділені на чоловічі і жіночі. Потяг долатиме маршрут в одну сторону за 19 годин

Укрзалізниця має намір у 2019 році розширити географію міжнародних перевезень та відновити курсування поїзда Київ – Берлін. Про це повідомив в.о. голови правління компанії Євген Кравцов.

«Укрзалізниця впевнено рухається у напрямку збільшення кількості поїздів до ЄС.  Як результат, маємо зростання кількості пасажирів у понад два рази. За 8 місяців 2018 року поїздами до країн ЄС мандрувало понад 270 тис. пасажирів, що на 110 % більше, ніж за 8 місяців минулого року. Це суттєвий показник не лише для нас, як транспортної компанії, а й для України у цілому, як знак єднання України з європейським простором. Перед собою ставимо нові цілі, серед яких – відновлення поїзда Київ – Берлін. Зробимо максимум, щоб запустити такий поїзд вже у наступному році», – розповів Євген Кравцов.

Нагадаємо, раніше Кравцов заявив, що ПАТ “Укрзалізниця” планує розділити пасажирські перевезення на три сегменти: економ, стандарт і комфорт.

329 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up