Пентагон визнав російську агресію загрозою для світового порядку

У США заявили, що агресія Росії несе загрозу не лише для України, а й для цілого регіону, Європи та США.

Про це заявив помічник міністра оборони США Роберт Карем під час передачі ВМС України двох патрульних катерів берегової охорони класу “Island”, повідомляє Адміністрація президента України.

Він додав, що позиція американської влади щодо твердої підтримки суверенітету та територіальної цілісності України залишається незмінною.

“Росія окупувала Крим і продовжує конфлікт на Донбасі і намагається змінити кордони використовуючи силу. Російська агресія не є лише загрозою для України. Це є загрозою для цілого регіону, Європи, Сполучених Штатів Америки і стабільності усього світового порядку”, – наголосив Карем.

За його словами, кремлівська влада проводить військову операцію в країні-партнері НАТО, продовжує розповсюджувати пропаганду та дезінформацію, підриваючи уряди по всьому світу та загрожуючи миру та стабільності в усьому світі.

“Ми не можемо сприймати маніпуляції Росії на Сході України”, – підсумував Карем. 

Раніше у посольстві США висловили занепокоєння збройним нападом на одеського громадського активіста Олега Михайлика.

Syla.news

319 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up