#Мовчання вбиває: хто замовив активістів? (ФОТО)

Львів’яни долучились до київської акції “Ніч на Банковій” на підтримку постраждалих від нападів активістів, справи яких так і не були розкриті.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

27 вересня, біля будівлі Львівської міської ради зібрались громадські активісти.

“Мета сьогоднішньої акції – поінформування місцевих органів самоврядування та громадян про те, що за останній рік було більше ніж 55 випадків атак на громадських активістів. Деякі з них навіть були смертельними”, – розповів організатор акції Артем.

Він додав, що до київської акції, разом зі Львовом, долучилось ще понад десять міст України, серед яких Дніпро, Запоріжжя, Харків, Тернопіль та Одеса.

Водночас у столиці відбулася акція “Ніч на Банковій”, що тривала до 3:00.

Раніше, 22 вересня 2018 року, в Одесі стріляли в одного із керівників міської організації партії «Сила людей» та громадського активіста Олега Михайлика.

31 липня, у Херсоні було здійснено напад на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк, відому тим, що вона викривала корупційні схеми херсонської поліції. Нападник облив Катерину кислотою, внаслідок чого вона отримала 35% опіків шкіри.

18 червня, у Херсоні невідомі напали на журналіста Сергія Нікітенко, який пов’язує напад із професійною діяльністю. Підозрювані не встановлені.

5 червня, в Одесі відбувся напад на антикорупційного активіста Віталія Устименка. При цьому, підозрювані не встановлені та досудове слідство не завершене.

Наталія Козак, Syla.news

435 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up