Безкоштовний проїзд та знижки: як користуватись і де придбати Lviv City Card

У День туризму, що відзначають 27 вересня,  презентуватимуть  запуск Lviv City Card.  Проект реалізує ЛКП «Центр розвитку туризму міста Львова» за підтримки компанії InCard, спільно з ЛКП «Львівелектротранс» та Lifecell.

Lviv City Card – це туристична картка, завдяки якій можна безкоштовно відвідувати близько 20 музеїв та галерей, отримати знижки  5-20% у ресторанах і магазинах Львова, безкоштовно їздити електротранспортом. Придбати картку можна в Центрі туристичної інформації, більшості закладах-партнерах проекту,  а невдовзі буде можливість купити  Lviv City Card онлайн. Вартість картки на 24 години становить  250 грн, 48 год користування карткою коштують 350 грн, 72 год – 480 грн.

Мета проекту – зробити комфортнішим перебування туристів в місті та розвивати культурний туризм.

«Якщо людина купляє картку онлайн, то QR-код підтягується в додатку. Якщо турист купляє фізичну картку, то він може встановити собі додаток та відсканувати  QR-код і картка буде на телефоні. Цю картку треба показувати в точках-партнерах проекту, де зчитуються QR-коди або вручну вводять номер. Кожна картка має свій унікальний номер», – розповіла координатор проекту Анастасія Гірзекорн.

Придбавши картку, турист отримує брошуру з комплексною інформацією про знижки, куди піти і що подивитись. При онлайн-купівлі картки вся інформація міститься у додатку.

«Найскладніше було забезпечити всі установи технічним обладнанням, а особливо бібліотеки. Там є wi-fi  та інтернет, але немає приладів, щоб зчитувати QR-коди з карток. Ми забезпечили музеї телефонами, щоб це можна було робити.  Складно навчити всіх, як  працює система, які можуть виникнути проблеми з використанням картки», – зауважила координатор проекту.

Lviv City Card можуть придбати іноземні та українські туристи, а також львів`яни. Планується збільшення кількості партнерів для розширення переліку послуг.

Христина Генсьорська, syla.news

386 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up