“Укрпошта” бажає отримати новий тариф за доставку пенсій”, – Ігор Смілянський

Тариф на цю послугу не переглядався з 2004 року. 

Повідомляє гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

“Укрпошта не бажає припиняти доставку пенсій. Укрпошта бажає отримати за цю послугу чесний тариф, який буде покривати її собівартість. Якщо цього не зробити, то збитки призведуть до того, що не вистачить грошей на зарплату, а якщо це станеться – працівники підуть з компанії і ми не зможемо доставляти пенсії”, – коментує гендиректор підприємства. 

Крім того, Смілянський зазначив, що в 2016 році мінімальна зарплата становила близько 1,5 тис гривень, і більшість листонош “Укрпошти” отримували таку зарплату, в середньому обслуговуючи 143 пенсіонери кожен.

“Зараз ми маємо 3,7 тис гривень, з першого січня – 4,1 тис гривень. Кількість пенсіонерів, які ми обслуговуємо, впало до 120 на одного листоношу. Тобто якщо кількість зменшується, а витрати збільшуються, то цей баланс вже не зводиться”, – пояснив він.

У 2018 році через доставку пенсій населенню “Укрпошта” зазнала 1 млрд гривень збитків.

За словами гендиректора пошти, він неодноразово звертався до Верховної Ради та уряду України з проханням надати дотації державному підприємству, проте спроби виявились марними.

Нагадаємо, у Львові запрацювало відділення нового формату ПАТ “Укрпошта”.

Ірина Пилипишина, Syla.news 

316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up