У Львові визначать найвпливовіших людей регіону

28 вересня відбудеться ювілейна десята церемонія нагородження “ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини”.

Інформаційне агентство “Медіастар” уже вдесяте проводить таку церемонію нагородження.

На заході відбудеться презентація результатів проекту – рейтингового опитування. Саме рейтинг –лист та більш повна іміджева інформація висвітлена у глянцевому виданні. Десятий журнал „ТОП-100” на Львівщині стає доброю традицією визначення в області впливових людей з різних галузей – зокрема, влади, успішних представників нашої області з найрізноманітніших сфер людського життя.

Минулорічні переможці:

“Кожен із нас – індивідуальність. І лише відмінність один від одного дає можливість творити, креативити, розвивати, а головне, зберігати і плекати цінності, завдяки яким ми стаємо іншими. Цей ТОП-100 – десятий! І це наш здобуток”, – розповіла керівник проекту “ТОП-100”, головний редактор та власник інформагентства “MediaStar” Зоряна Павлишин.

З її слів, 2018 рік – рік десятої річниці створення не лише компанії «Mediastar», а й десятого виходу журналу “ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини”, де опубліковано результати рейтингу.

“Будьмо самими собою і світ усміхнеться нам новими ідеями для впровадження. Не бійтеся ризиків. Вони дають поштовх до нового розвитку. І, можливо, завтра чи за місяць, а може й рік, багато хто з нас ризикне і розпочне нову історію, аби знову стати успішним у напрямку, де сьогодні початківець чи лише мрійник. Усе в наших мізках. Ми самі змінюємо світ!” – запевнила Зоряна Павлишин.

Цьогоріч у список рейтингу склали такі категорії: «Влада», «Місцеве самоврядування», «Меценати», «Лідер галузі», «Топ-менеджер», «Прорив року», «Інновація», «Суспільна активність», «Освітнє реформування», «Реформатор», «Громадські діячі», «Інвестор року», «Гуманність та волонтерство», «Культура та публіцистика», «Перспектива», «Лідер позитивних змін», STARTUP.

Читати також:  "ТОП-100 навпливовіших людей Львівщини": враження номінантів

Захід розпочнеться о 16:00 годині у Львівському Палаці мистецтв за адресою: м. Львів, вул. Коперніка, 17.

Телефон для акредитації ЗМІ: +380931295506.

Марта Лазарчук, Syla.news

1097 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up