У Львові відбудеться марш військових

У Львові обговорили програму відзначення Дня захисника України, що відбудеться 14 жовтня. Наймасштабнішим заходом стане «Марш захисників України».

Відомо, що в цей день центром міста пройдуть військові Збройних сил України, ветерани АТО та Української повстанської армії, волонтери та добровольці під супровід військової техніки.

Далі відбудеться театралізоване військово-історичне дійство «Бій відділів УПА проти військ НКВД» у парку «На валах», про це повідомляє департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Свої пропозиції щодо відзначення свята можуть подавати всі мешканці Львівщини до департаменту внутрішньої та інформаційної політики.

Нагадаємо, що в минулому році 14 жовтня до Дня захисника України та 75-ої річниці створення Української повстанської армії «Марш УПА» у центрі Львова влаштував «Правий сектор».

Syla.news

424 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up