У Львові оновлюють бібліотеки та відкривають нові

Тривають активні ремонти в бібліотеках, які розташовані у віддалених районах міста.  SMART-бібліотеку (вул. Ковлика, 1) відкрили в Рясне, вона розташована на першому поверсі багатоповерхового будинку. Бібліотека облаштована сучасною технікою  та має усі можливості для креативного часопроведення молоді та організації дитячого дозвілля.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Також в мережі бібліотек для дітей було відкрито Медіатеку «Мультиплекс» (вул. Симоненка, 10) в Розумному районі, та Пазл-бібліотеку (вул. Мишуги, 3) в районі Нового Львова.

«Відповідно у бюджеті розвитку, на 2018 рік на ремонти восьми бібліотек закладено 7 550 000 грн. Окремо на закупівлю книг та періодики закладено 860 000 грн, з яких 455 800 грн — на дорослі бібліотеки, 404 200 грн — на дитячі бібліотеки. На закупівлю техніки у 2018 році передбачено 600 000 грн, з яких: 287 500 грн на дорослі бібліотеки, 312 500 — на дитячі. Цього року вже відкрито три оновлених простори бібліотек на одну повністю нову», — повідомляють в управлінні культури Львівської міської ради.

Після ремонту відбулося відкриття URBAN бібліотеки, яка  готує для своїх відвідувачів багато цікавого, наприклад: Осінній лекторій: (Не)занудні лекції про збереження культурної спадщини. На завершальній стадії є ремонт приміщення Сенсотеки — першого в Україні інклюзивного простору неформальної освіти на базі бібліотеки, що розташована в Стрийському парку на вул. Самчука, 22. Бібліотека буде мати спеціалізований дизайн та обладнання для людей з вадами зору, буде запускати освітні програми, спрямовані на інтегрування цих людей в соціум.

«Усі зміни та трансформації бібліотек відбуваються узгоджено з інтересами мешканців району та побажань бібліотекарів. Партисипативний підхід відкриває можливості гуртування громад навколо бібліотек як культурно-освітніх майданчиків», — наголошують в міському управлінні культури.

Управління культури і управління інформаційних технологій ЛМР разом з Центром Шептицького та бібліотекарями ЦБС для дітей зараз активно працюють над реалізацією програми Е-бібліотеки, що покликана автоматизувати бібліотечні процеси та поєднати різні бібліотеки єдиним каталогом та у близькому майбутньому — електронним читацьким.

Нагадаємо, львівські дитячі бібліотеки отримали книжки для незрячих.

Syla.news

 

327 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up