Трудове рабство: на Прикарпатті викрили злочинну групу

На Прикарпатті правоохоронці викрили злочинну групу, яка під приводом лікування від алкоголізму та наркозалежності протягом двох років утримувала в неволі 32 людей. За утримання потерпілих, яких поміщали у начебто реабілітаційний центр, родичі платили у місяць від 1,5 до 5 тисяч гривень.

Як повідомляє івано-франківський сайт «Курс», організатори такого «центру» переконували, що курс лікування має тривати від 6 місяців до року і потребує ізоляції «хворих». Тим часом їх нещадно експлуатували.

Як з’ясували правоохоронці, злочинна група протягом двох років утримувала в нелюдських умовах 32 громадян. Серед них троє малолітніх: півторарічного, 9-ти та 7-ми річного віку.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області – начальник кримінальної поліції Ігор Мартищук розповів, що правоохоронці отримали інформацію, що у Коломиї діє, так званий, реабілітаційний центр, де незаконно утримують людей. Усі затримані виявились уродженцями Східних областей України.

Читати також:  Наслідки непогоди на Прикарпатті

«Було виявлено трьох жінок і трьох дітей. Жінки перебували у реабілітаційному центрі на добровільних умовах. Вони виконували роль обслуговуючого персоналу. Жодного насильства щодо жінок і дітей не здійснювалося. Людей, яких утримували у центрі, використовували для перекривання дахів, укладання бруківки, іншої фізичної роботи. Правоохоронці наразі встановили осіб, в яких ці люди працювали. З ними працює поліція. Родичі платили у місяць від 1,5 до 5 тисяч гривень за людину, яку поміщали у «реабілітаційний центр». Організатори стверджували, що курс лікування має тривати від 6 місяців до року. У людей забирали пас порти, телефони. Родичі думали, що ізоляція потрібна для лікування», – розповів Ігор Максимів, начальник слідчого управління.

Організатори орендували під центри два житлові будинки на околиці Коломиї, і один у районі. Вибирали будинки подалі від сусідів.

Читати також:  На Прикарпатті заборонили публічне використання російськомовного культурного продукту

Працівники підрозділів прикарпатської поліції затримали 6 осіб причетних до незаконного утримання громадян. 31-річного організатора та співучасників: найстаршому з них 35, а наймолодшому 22 роки.

Зловмисникам загрожує ув’язнення від 5-ти до 12-ти років.

Нагадаємо, раніше Львові провели перформанс до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Syla.news

385 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up