Стартував проект “Soft Skills” для молоді зі Сходу

Сьогодні, 28 вересня, розпочався спільний проект департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та громадської організації “Міжнаціональний центр неформальної освіти” в напрямку молодіжних обмінів між Сходом і Заходом.

Про це повідомляє прес-служба  ЛОДА.

Учасники проекту відвідають простори Львова, завдяки Team building та методам неформальної освіти створять міцні команди для розробки онлайн журналу із “Soft Skills” для молоді.

Також для учасників заплановано тренінги із тайм-менеджменту, постановки цілей та самомотивації, креативного та критичного мислення, публічного виступу і міжнародних можливостей. Під час заходу відбудуться зустрічі з представниками молодіжних громадських організацій Львівщини та представниками органів виконавчої влади.

Проект «Soft Skills»  передбачає мандрівку за програмою неформальної освіти для молоді зі Сходу. Після проекту учасники працюють над утворенням локальних молодіжних громадських організацій, створенням відеозвітів по напрацьованих проектах та діляться результатами громадської активності в себе на місцях. Захід відбувається на Львівщині втретє.

Нагадаємо, відбулась презентація проекту із популяризації міжнаціональної спадщини Львова та Умані.

Syla.news

403 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up