Порошенко продає суднозавод Сергію Тігіпку

Група “ТАС” Сергія Тігіпка досягла попередньої домовленості про придбання заводу “Кузня на Рибальському”, деякі акції якого належать президенту України Петру Порошенку та його бізнес-партнеру Ігору Кононенку. 

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“На цьому етапі до Антимонопольного комітету України подано заяву щодо можливості придбання акцій ПрАТ “Завод Кузня на Рибальському”. Після отримання дозволу від регулятора сторони мають намір продовжити роботу зі здійснення угоди”, – проінформували у прес-службі на офіційний запит агентства “Інтерфакс-Україна”.

“Вартість і терміни завершення угоди не розголошуються. Про плани групи “ТАС” щодо подальшого розвитку підприємства буде повідомлено після отримання рішення від Антимонопольного комітету України”, – зазначили у прес-службі.

Як уточнюється у відповіді на запит, попередньої домовленості за угодою про придбання акцій суднобудівного досягнуто за підсумками переговорів між групою “ТАС” і власником ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському”.

“Група “ТАС” активно інвестує в українську економіку і розглядає ті інвестиційні проекти, які відповідають стратегії її довгострокового розвитку”, – зазначили у прес-службі.

Завод “Кузня на Рибальському”, який раніше називався “Ленінська кузня” – одне з відомих на ринку підприємств судпрому України.

Основним акціонером приватизованого в 1995 році суднозаводу виступає ПАТ “Недиверсифікований корпоративний інвестфонд “Прайм Ессетс Капітал” – раніше – “Фонд “Петра Порошенка”.

У 2015 підприємство розпочало роботи зі створення двох нових бронемашин – 10-тонної БКМ “Тритон” і 15-тонної БМ “Арбалет”. Завод також бере участь у кооперації з виробництва радіоелектронного обладнання для захисту держкордону.

У 2016 році уряд надав ПАТ “Ленкузня” право на експорт товарів військового призначення власного виробництва та імпорт товарів військового призначення в інтересах власного виробництва терміном до 1 червня 2018 року.

У 2017 році, з урахуванням перейменування підприємства на завод “Кузня на Рибальському”, його повноваження спецекспортера були продовжені терміном до 1 січня 2021 року.

За даними компанії, за підсумками 2017 року ПрАТ “Завод” Кузня на Рибальському” збільшило чистий прибуток за МСФЗ у 2,2 рази порівняно з 2016 роком – до 18,62 млн гривень, чистий дохід зріс у 6,6 рази – до 776,18 млн гривень.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко передав ООН ноту про рішення України не продовжувати дію договору про дружбу з Росією.

Syla.news

 

342 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up