Порошенко продає суднозавод Сергію Тігіпку

Порошенко продає суднозавод Сергію Тігіпку

Група “ТАС” Сергія Тігіпка досягла попередньої домовленості про придбання заводу “Кузня на Рибальському”, деякі акції якого належать президенту України Петру Порошенку та його бізнес-партнеру Ігору Кононенку. 

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“На цьому етапі до Антимонопольного комітету України подано заяву щодо можливості придбання акцій ПрАТ “Завод Кузня на Рибальському”. Після отримання дозволу від регулятора сторони мають намір продовжити роботу зі здійснення угоди”, – проінформували у прес-службі на офіційний запит агентства “Інтерфакс-Україна”.

“Вартість і терміни завершення угоди не розголошуються. Про плани групи “ТАС” щодо подальшого розвитку підприємства буде повідомлено після отримання рішення від Антимонопольного комітету України”, – зазначили у прес-службі.

Як уточнюється у відповіді на запит, попередньої домовленості за угодою про придбання акцій суднобудівного досягнуто за підсумками переговорів між групою “ТАС” і власником ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському”.

“Група “ТАС” активно інвестує в українську економіку і розглядає ті інвестиційні проекти, які відповідають стратегії її довгострокового розвитку”, – зазначили у прес-службі.

Завод “Кузня на Рибальському”, який раніше називався “Ленінська кузня” – одне з відомих на ринку підприємств судпрому України.

Основним акціонером приватизованого в 1995 році суднозаводу виступає ПАТ “Недиверсифікований корпоративний інвестфонд “Прайм Ессетс Капітал” – раніше – “Фонд “Петра Порошенка”.

У 2015 підприємство розпочало роботи зі створення двох нових бронемашин – 10-тонної БКМ “Тритон” і 15-тонної БМ “Арбалет”. Завод також бере участь у кооперації з виробництва радіоелектронного обладнання для захисту держкордону.

У 2016 році уряд надав ПАТ “Ленкузня” право на експорт товарів військового призначення власного виробництва та імпорт товарів військового призначення в інтересах власного виробництва терміном до 1 червня 2018 року.

У 2017 році, з урахуванням перейменування підприємства на завод “Кузня на Рибальському”, його повноваження спецекспортера були продовжені терміном до 1 січня 2021 року.

За даними компанії, за підсумками 2017 року ПрАТ “Завод” Кузня на Рибальському” збільшило чистий прибуток за МСФЗ у 2,2 рази порівняно з 2016 роком – до 18,62 млн гривень, чистий дохід зріс у 6,6 рази – до 776,18 млн гривень.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко передав ООН ноту про рішення України не продовжувати дію договору про дружбу з Росією.

Syla.news

 

Коментувати

294 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up