Олег Сенцов написав листа-подяку всім, хто його підтримує

Український режисер, політичний в’язень Кремля Олег Сенцов написав листа російській правозахисниці Зої Свєтовій. Свого листа Олег відправив напередодні, 25 вересня.

Про це вона повідомила у своєму Facebook.

“Получила сегодня очень важное для меня письмо от Олега Сенцова, отправленное вчера 25 сентября.
Письмо о вере и надежде на лучшее.
Надежде тогда, когда ее нет совсем . И неоткуда брать сил”, – йдеться у повідомленні.

У листі Олег Сенцов подякував людям за підтримку.

“Дякую тим людям, які все ще, незважаючи на цей тривалий нескінченний марафон, продовжують підтримувати мене, а головне і всіх інших українських політзеків. Вони не здаються і я разом з ними. Вірю в добрий результат всієї цієї історії, незважаючи ні на що. Ніщо не буває вічним, навіть погане!.. Не чекав, що мене настільки вистачить і не знаю, наскільки вистачить ще. Але не здаюся! Чого і вам всім бажаю. Привіт усім добрим людям”, – написав український політв’язень Сенцов.

Олег Сенцов голодує у заполярній російській колонії з 14 травня з вимогою звільнення усіх українських політв’язнів Кремля. Після чергової кризи зі здоров’ям Сенцов погодився приймати 3-4 ложки поживної суміші на день. За словами адвоката Дмитра Дінзе, Сенцов практично не орієнтується в датах, його хотіли примусово годувати. Європейський суд з прав людини закликав Сенцова припинити голодування.

Сенцов написав заповіт на свою творчість, у нього нестача кисню в серці і мозку.

Адвокат Сенцова заявив, що здоров’я політв’язня зазнало непоправної шкоди.

Режисер Олег Сенцов голодує у російській колонії у Лабитнангі.

Нагадаємо, львівські активісти долучаються до акцій на підтримку політв’язнів. Зокрема, до 100-го дня голодування Сенцова, мешканці надсилали листи на підтримку Олега біля російського посольства.

Також нещодавно у Львові провели марафон-читання на підтримку Сенцова. 

Нещодавно повідомлялося, що Олег Сенцов став почесним громадянином Парижа. 

На сьогодні Олег голодує вже 136 днів.

Syla.news 

352 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up