Крізь призму мистецтва: художники з вадами слуху презентуватимуть свої картини

Проект “Пленер для нечуючих художників” реалізують з нагоди відзначення Міжнародного дня глухих. Захід  відбудеться 28 та 30 вересня.

Організаторами проекту є  УТОГ (Українське товариство глухих) за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

«Ми вирішили популяризувати мистецтво нечуючих художників.  Виникла ідея поєднати художників які чують і тих, які не чують.  У нас є аматори, є й ті, хто мають відповідну освіту та багато виставок», – розповіли в Львівській територіальній організації УТОГ.

Зі слів організаторів, у пленері візьмуть участь 8 художників, які представлять картини  живопису. Усі роботи майстрів будуть відзначені, втім переможцями стануть троє. У рамках заходу проходитимуть майстер-класи з витинанок та малюнків кавою. Для усіх відвідувачів планується концертна програма, де будуть учасники художньої самодіяльності Будинку культури.

Також художники створюватимуть картина на тему «Львів осінній». Творитимуть митці на різних локаціях, зокрема Площі Ринок, біля костелу Ольги та Єлизавети, на Підвальній тощо.

Урочисте відкриття заходу відбудеться у парку «На валах», 28 вересня об 11.00 год. Окрім того, 30 вересня з 13.00 год у Будинку культури УТОГ, що вулиці Некрасова, 45, відбудеться  визначення переможців.

Усі охочі зможуть подивитись виставку упродовж тижня на другому поверсі Львівської обласної державної адміністрації.

Христина Генсьорська, Syla.news

323 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up