Доступ до промислових інновацій: на Львівщині презентували Lviv Region Industry Hub

Завдяки сайту усі охочі зможуть подивитись на основні інновації, що є в промисловості Львівщини. Також утворення сайту сприяє інформативному зближенню промислових підприємств між собою

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«На сайті, що працює наразі в тестовому режимі, є кілька розділів. Забезпечено можливість онлайн доступу до різних можливостей і промисловості, і експортного потенціалу, інвестиційних можливостей тощо. Деякі розділи є чисто інформативними, а є функціональні розділи, серед яких: промислова кооперація, інвестиційна платформа тощо. Підприємства можуть розповісти про те, яку продукцію вони випускають, на що вони зорієнтовані і яким чином вони можуть надавати послуги”, – розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

В межах хабу створили промислові кластери, об’єднання промислових підприємств, переформатовані підходи до профтехосвіти.

“Це дуже важливо, тому, що створення промислових кластерів було спрямоване на те, щоб суб’єкти господарювання між собою тісніше комунікували, щоб фінансовий ресурс залишався на Львівщині. Ми обов’язково будемо моніторити відгуки від суб’єктів господарювання та інших учасників процесу, аби вдосконалювати цей веб-портал», – зазначив Роман Филипів.

Ознайомитись з новим ресурсом можна тут.

Нагадаємо, у Львові реалізовують ініціативу «Промисловий хаб».Поштовхом до втілення плану проекту стала потреба об’єднати зусилля промислових підприємств та закладів професійно-технічної освіти для більшої конкурентоспроможності на внутрішньому та зовнішньому ринках. 

Syla.news

533 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up