В Україну завезли ще сім локомотивів General Electric

До Чорноморська прибули сім локомотивів General Electric “Тризуб”, які розпочнуть роботу на залізниці з листопада. Прибуття наступної партії очікується через два тижні.

Про це повідомив в.о. голови правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

“Ще 7 нових тепловозів GE вночі прибули до Чорноморська. З США вони виїхали приблизно місяць тому. За кілька днів – відправляться на доукомплектування в Україні”, – йдеться у повідомленні.

За словами Кравцова, вже у листопаді локомотиви GE Evolution розпочнуть свою роботу на залізниці. Їх планують задіяти для перевезень у південному напрямку.

При цьому в.о. голови правління “Укрзалізниці” сподівається, що перші 30 тепловозів українська сторона зможе отримати до кінця цього року.

Як повідомлялося, у вересні цього року перший локомотив ТЕ33АС виробництва американської компанії General Electric уже прибув у порт Чорноморськ.

Загалом же угода між “Укрзалізницею” і GE передбачає 15-річне партнерство із поновлення і модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого – поставка “Укрзалізниці” в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC із рівнем локалізації 10%.

Нагадаємо, нещодавно Кравцов повідомляв про те, що у 2018 році Укрзалізниця збільшила обсяги контейнерних перевезень у складі контейнерних потягів на 41 %. Також повідомлялося, що ПАТ “Укрзалізниця” планує розділити пасажирські перевезення на три сегменти: економ, стандарт і комфорт.

Syla.news

300 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up