В Українській академії друкарства оголосили конкурс на посаду ректора

Для участі в конкурсі потрібно бути громадянином України, мати вчене звання та науковий ступінь,  стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років та вільно володіти українською мовою. 

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Перелік документів, які треба подати:

заяву на участь у конкурсі;
особовий листок з обліку кадрів з фотографією;
автобіографію;
копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання;
довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);
копію паспорта, засвідчену претендентом/кою;
копію трудової книжки;
довідку про наявність або відсутність судимості; інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Документи надсилати на адресу: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ-135, 01135. Термін подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.

Syla.news

288 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up