Українські жінки у війні з Росією: львів’ян запрошують на безкоштовний кінопоказ

Показуватимуть фільм «Невидимий батальйон»  у Центрі Довженка (просп. Червоної Калини, 81), 28 вересня. Початок о 18:30 год.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Невидимий батальйон» — це шість історій жінок-військовослужбовиць, розказаних трьома українськими режисерками: Іриною Цілик, Світланою Ліщинською та Аліною Горловою. Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала ця війна, і їх історія створюють панорамну картину становища жінки у Збройних Силах. Фільм покликаний актуалізувати дискусію стосовно формування армії за професійним принципом та необхідності реформування законодавства відповідно до стандартів НАТО. Фільм уже був показаний в різних куточках світу, зокрема у Шанхаї, Мілані, Торонто, Оттаві, Монреалі, Нью-Йорку, Вашингтоні, Чикаго, Філадельфії, а також у Парламенті Канади та Раді Безпеки ООН», – розповів керівник відділу подій та кіноіндустрії Центру Довженка Микола Крупей.

Керівник Центру Довженка Марта Іванишин зауважила, що вхід на подію є вільним, тож усі охочі  зможуть переглянути фільм та долучитись до його обговорення.

Глядачі матимуть можливість поспілкуватись з представницями команди фільму до та після показу.

Таймінг:

18:30−19:00 прес-конференція;

19:00−20:30 показ фільму;

20:30−21:00 обговорення.

Syla.news

400 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up