Студенти зможуть анонімно оцінити роботу університетів: як залишити відгук

Студентська рада міста Львова  запроваджує сервіс реальних відгуків у закладах вищої освіти III та IV рівня акредитації. Усі, хто навчаються у львівських університетах зможуть оцінити роботу навчального закладу, зокрема якість роботи деканатів, відповідальність викладачів, якість навчального матеріалу, та поставити загальну оцінку.

Сервіс відгуків «Revision» працює у різних сферах, а саме медицини, освіти, комунального господарства тощо.

Зі слів співорганізатора «Revision» Сергія Шапіренка, за рік існування сервісу вже близько 400 компаній співпрацює з проектом. Одним із основних завдань проекту є формування зворотного зв’язку між тим, хто написав відгук і тим, хто на нього відповідає. Адже людина, залишаючи відгук, хоче покращити роботу компанії, тож очікує на конструктивну відповідь.

Сервіс відгуків «Revision» заходить на ринок освітніх послуг. Така ініціатива реалізовується у Львові вперше.

«Співпраця з «Revision» допоможе зробити багато корисного. Освіта – це невгамовний процес, і його потрібно покращувати. Багато студентів незадоволені навчальними матеріалами, дисциплінами, якістю освіти в університетах, тож це хороша можливість оцінити в кожному університеті якість дисциплін та відповідальність викладачів. Коли ми обговорювали питання впровадження сервісу, то отримали підтримку всіх університетів III та IV рівня акредитації. Кожен голова студентського самоврядування розуміє, що запровадження таких проектів  – це дуже важливо», -розповів студентський мер Львова Олександр Николяк.

Побачити відгуки зможе дирекція навчальних закладів. Це уможливить кращий зв’язок між студентами та адміністраціями університетів, а також допоможе ефективнішому вирішенню певних проблем.

«Відгуки пишуться анонімно, але студент може забрати галочку і його ім’я буде показано, проте телефон та адреса електронної пошти будуть приховані. В нашому сервісі доступні такі опції, як анкетування, оцінка подій. Наприклад, якщо в університеті відбувається виступ, то можна оцінити, наскільки це цікаво було студентам . На сторінці кожного університету є онлайн-книга ідей, скарг та пропозицій, де студент може висловлювати свої побажання», – зауважив виконавчий директор «Revision» Сергій Шапіренко.

Конфіденційну інформацію того, хто залишив відгук знатиме обмежене коло осіб.

 «Доступ до цієї інформації матиме  керівник органу студентського самоврядування та керівник вищого навчального закладу.  Має бути співпраця між органами студентського самоврядування та адміністраціями університетів. Якщо є хороша ініціатива, вона ніколи не запровадиться наодинці. Потрібно це робити спільно з відповідальними людьми в кожному університеті. Переконаний, що цей сервіс буде позитивно впливати на роботу університетів», – додав Олександр Николяк.

Сайтом можна користуватись і з комп’ютера, і з мобільних пристроїв. Відгук можна залишити, просканувавши QR-код або перейшовши за коротким посиланням з візитівки, тейбл-тенту або плакату.

Христина Генсьорська, Syla.news

1661 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up