Степанов не знайшов спільної мови з постраждалими активістами

Ввечері, 25 вересня, в Одеській облдержадміністрації відбувся брифінг голови Одеської ОДА Максима Степанова щодо нерозкритих справ громадських активістів. Однак постраждалі стверджують, що “знайти спільної мови” їм не вдалось.

Про це повідомляє громадський активіст, член політичної партії “Сила людей” Ігор Бичков на своїй сторінці у Facebook.

“На жаль, як і майже завжди, представники влади продемонстрували весь набір маніпулювання, нещирості та зневажливого ставлення до громадян. Ми не почули жодної чесної, конкретної відповіді на свої запитання, тільки намагання нав’язати свою думку та відверті спроби задурити нам голову”, – йдеться у повідомленні. 

Бичков також зауважив, що сам голова одеської ОДА Максим Степанов намагався тримати ситуацію “під контролем” та не подавати вигляду своєї причетності до ситуації в Одесі.

“Якщо Степанов якось і намагався вести справу та діалог, при цьому тиснути своїм авторитетом, то на одне моє питання він так і не відповів: чому він не може звільнити очільників одеських правоохоронних органів? Він сказав, що це не його компетенція, а коли ми навели йому відповідні пункти законодавства, то він відповів, що тих людей це не стосується”, – розповів Ігор Бичков у коментарі Syla.news.

Він також додав, що частина активістів покинула залу засідань через те, що не змогла знайти спільної мови із чиновниками.

“Це була не робоча зустріч, це був фарс. Розуміючи це, більшість присутніх громадських активістів та представників політичних партій, сформулювавши наостанок своє відношення до цього заходу, залишило брифінг”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, при такому розкладі не варто очікувати розкриття справ.

Натомість сам голова ОДА зазначив, що стурбований нападами на громадських активістів.

 “Це неприпустимі речі, щоб нападали на людей. Тим більш на громадських діячів. Терміново треба знайти організаторів та замовників. Я хочу, щоб ми почували себе в безпеці”, – зазначив він. 

Нагадаємо, через озброєний напад на громадського активіста Олега Михайлика, що стався цієї суботи, до Одеси відправлена додаткова команда силовиків.

Наталія Козак, Syla.news

 

 

275 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up