Посли ЄС встановили новий режим санкцій за хімічні атаки

Комітет постійних представників ЄС схвалив новий режим санкцій за хімічні атаки у зв’язку зі справою Скрипалів. Поки що жодних санкційних списків поки представлено не було.

Про це повідомляє Європейська правда. 

“Посли ЄС сьогодні схвалили новий режим санкцій за хімічні атаки на тіл отруєння у Солсбері екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки” – написав у Twitter брюссельський кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Джозвяк.

 

Як повідомлялося, правовий режим, заснований на пропозиціях Франції і Великої Британії, покликаний запобігти повторним використанням хімічної зброї з боку Росії та Сирії і дозволить ЄС швидше накладати санкції на конкретних осіб у будь-якій точці світу, заморожуючи їхні активи в блоці і забороняти їм в’їзд.

Лідери країн Євросоюзу в підсумковому комюніке саміту в червні офіційно пообіцяли якомога швидше розробити і прийняти документ про новий режим санкцій у відповідь на застосування і поширення хімічної зброї.

Багато держав ЄС вигнали російських дипломатів через отруєння в Солсбері. Але опозиція з боку “голубів”, до яких зокрема належать Греція, Італія і Угорщина, заблокувала будь-які подальші заходи.

Syla.news

310 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up