СБУ оприлюднила запис розмови ватажків “ДНР” про розподіл влади після рішення Суркова

СБУ виклала в мережу запис розмов ватажків “ДНР” Дмитра Трапезнікова, Олександра Казакова та Дениса Пушиліна. На запису чути, як після вбивства Олександра Захарченка вони обговорюють розподіл посад та очікують на рішення радника Володимира Путіна Владислава Суркова стосонос нового голови терористичної організації.

Запис розмов терористів оприлюднили на сайті СБУ.

“Шостого вересня 2018 року приблизно о 18:30 офіційний радник вже загиблого Олександра Захарченка Олександр Казаков зателефонував Дмитру Трапезнікову, який на той час виконував обов’язки голови так званої “ДНР”. Як стало зрозуміло із розмови, вони чітко розраховують на вирішення “ситуації” Владиславом Сурковим, усім відомим в іпостасі помічника президента РФ Путіна та куратора тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Під час спілкування кремлівські “маріонетки” очікують вердикт після відповідної екстреної наради у Москві щодо остаточного затвердження у РФ майбутнього глави “ДНР” та складу “Совета Министров ДНР”, – йдеться у повідомленні спецслужби.

Під час першої розмови Трапезніков повідомив Казакову про чутки щодо можливого рішення Суркова про перекладення обов’язків із Пушиліна, який на той час був головою “народної ради ДНР”, на Трепезнікова. Казаков розповідає про зйомки фільму спогадів про Захарченка, але Трепезніков наказує йому “пригальмувати” до рішення Москви.

У другій розмові Трапезніков просить Пушиліна звільнити з посади “віце-прем’єр-міністра-міністра доходів і зборів ДНР” Олександра “Ташкента” Тимофєєва, якого вважають “особистим гаманцем” Захарченка. Також Трапезніков просить Пушиліна доручити “міністру держбезпеки” Володимиру Павленку якнайшвидше затримати Олександра Казакова.

“Запис розмов відбувся через тиждень після смерті ватажка терористичної організації “ДНР” Захарченка. Він свідчить про повну залежність так званого “вищого керівництва ДНР” від рішень “куратора від Кремля” пана Суркова. Зміст перемовин вказує на існуючий сталий конфлікт між “керманичами фейкової республіки”. Він доводить наміри Пушиліна та Трапезнікова у будь-який спосіб позбутись впливових конкурентів “з команди Захарченка”, зокрема Казакова і Тимофеєва, (“Ташкент”) та завершити “місцевий державний переворот”, – пояснює СБУ.

Водночас російське пропагандистське видання “Донбасс Сегодня” повідомило, що до “Центрвиборчкому ДНР” подав документи для висунення своєї кандидатури на пост голови “ДНР” Ігор Хакімзянов, який у 2014 році був “міністром оборони ДНР” і був затриманий на виїзді за Маріуполя, після чого його передали терористам у обмін на полоненого бійця ЗСУ. В інтернеті збереглося відео, на якому затриманого Хакімзянова розпитує народний депутат Олег Ляшко.

 

Syla.news

432 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up