Пірати напали на судно MV Glarus, де були три громадяни України

22 вересня 2018 року в акваторії Нігерійської затоки був здійснений піратський напад на торговельне судно MV Glarus, на якому перебувало 19 членів екіпажу, з яких три – громадяни України. Внаслідок нападу піратами було захоплено 12 членів екіпажу, серед яких один громадянин України.

Про це вчора, 24 вересня, повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Зазначається, що внаслідок нападу піратами було захоплено 12 членів екіпажу, серед яких один – громадянин України.

“Наразі судно перебуває на стоянці в районі міста Порт Харкорт з 7 членами команди, у тому числі два громадянина України, які перебувають на судні. Посольству України в Нігерії доручено встановити контакт з судновласником, нігерійськими правоохоронними органами з метою отримання інформації про вжиті заходи щодо звільнення захопленого українського моряка, а також – з двома громадянами України, які залишились на судні з метою надання необхідної допомоги”, – йдеться у повідомленні.

У прес-службі МЗС також повідомили, що справа перебуває на особливому контролі Департаменту консульської служби МЗС України та Посольства України в Нігерії.

Syla.news

292 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up