Гройсман попередив забудовників про фіскальні перевірки

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на проведенні фіскальних перевірок будівельних компаній на предмет сплати податків до бюджетів усіх рівнів, а також чіткого виконання законодавства про працю. Про це він сказав під час виступу на форумі представників органів місцевого самоуправління “День діалогу з владою” у Тернополі.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Буде доручення ДФС почати тотальні перевірки забудовників – на предмет сплати податків до бюджетів усіх рівнів”, – сказав Гройсман.

За його словами, станом на сьогодні в будівельній галузі зафіксована погана тенденція, коли споруджуються тисячі квадратних метрів житла без будівництва відповідних об’єктів соціальної інфраструктури – садочків, шкіл, тощо.

Крім того, зазначив глава уряду, частими є випадки тіньової зайнятості на будівництвах, і також неналежним чином сплачуються податки.

Нагадаємо, нещодавно Гройсман анонсував зростання середньої зарплати в Україні.

Syla.news

327 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up