Вчені стверджують, що перша експедиція на Марс буде останньою – космонавти загинуть

Вчені Європейського космічного агентства переконані, що сучасна наука і технології не дозволяють вирішити питання безпечної доставки людини на Марс.

ESA (European Space Agency) опублікувало доповідь, згідно з якою перша експедиція на Червону планету стане для космонавтів останньою, пише styler.rbc.ua.

Тільки за перші шість місяців майже річного польоту екіпаж космічного корабля отримає на 60% більше радіації, ніж за всю професійну кар’єру.

Вчені проекту ExoMars провели експерименти на десятках тварин. За їх підрахунками, дози радіації, які накопичаться в організмі астронавтів у відкритому космосі, будуть в кілька сотень разів більші, ніж кількість радіації, накопичена людьми за той же час перебування на Землі.

Читати також:  Ілон Маск оприлюднив дату першого польоту на Марс

Повідомляється, що ефективного захисту від радіації в космосі не існує. Відповідні технології є, однак вага протирадіаційної «оболонки» – кілька сотень тонн. Для її збірки та виведення на орбіту буде потрібно кілька років і близько десяти надважких ракет.

Накопичена радіація в організмі космонавтів підніме ймовірність утворення злоякісних пухлин практично до 100%.

Читати також:  NASA знайшли нову сполуку, утворену після Великого вибуху

На думку дослідників, такий вплив вб’є більшу частину космонавтів по дорозі на Червону планету. Ті, кому вдасться вижити під час польоту, помруть вже на поверхні Марса.

Нагадаємо, китайські вчені заселять Місяць гусеницями і рослинами.

Syla.news

367 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up