В Армянську скасували режим надзвичайної ситуації

Режим “надзвичайної ситуації муніципального характеру”, запроваджений 14 вересня 2018 року в місті Армянськ, скасовано. Повідомляється, що причиною цього стало перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин у повітрі.

Про це повідомляє Інтерфакс.
За його словами, дітей почнуть повертати до міста 24-25 вересня.
Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в місті Армянськ в окупованому РФ Криму місцеві жителі розповіли про невідомий наліт “липкої іржі”, яким протягом доби вкрилися металеві предмети.

Республіканський оперативний штаб по ситуації в Армянську 21 вересня рекомендував владі міста скасувати режим НС, оскільки з 16 вересня не зареєстровано перевищення максимальних разових концентрацій забруднюючих речовин і “всі роботи, пов’язані з усуненням надзвичайної ситуації, проведені в повному обсязі”.

Відходи виробництва скидаються в відстійник з початку 1970-х років. Площа технічного водойми складає 42 квадратних кілометрів, обсяг – 30 млн кубометрів води. Влада заявила, що кислотонакопичувач обмілів в серпні 2018 року через спеку.

Зараз колектор хімзаводу скидає туди стічні води та додає вапняне молоко для зменшення концентрації кислоти. Відстійник по периметру засипають також фосфогипсом.

Влада Криму оголосила про перевищення в ніч на 4 вересня гранично допустимої концентрації сірчистого ангідриду, ввела позапланові канікули в школах Армянська, вивезли дітей в санаторії і призупинили роботу  хімзаводу з виробництва діоксиду титану. 

Випари з кислотного накопичувача філії “Титанових інвестицій” називають однією з можливих причин викидів хімічних речовин в атмосферу.

Жителі Армянська скаржилися на першіння в горлі, висип і загальну слабкість.
В уряді кажуть, що окупаційна адміністрація в Криму намагається приховати наслідки катастрофи на заводі “Кримський Титан” в тимчасово окупованому Армянську.
Syla.news
272 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up