У парку “Піскові озера” очистять дві водойми: які роботи плануються

Очистка відбудеться у зв’язку зі зміною гідрологічного режиму території  (зменшення опадів, зниження рівня ґрунтових вод) та замулення джерел. Роботи проводитимуться цього тижня.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«На території парку «Піскові озера» розташовано два водні об’єкти площею водного дзеркала 0,89 га та 0,70 га. Через те, що зменшуються опади, знижується рівень ґрунтових вод, у тих озерах замулюються джерела і утворюється ряска. Є три способи очищення озера від ряски: хімічний, біологічний та механічний. Хімічний спосіб ми використовувати не можемо, тому що у цій водоймі є риба, ростуть різні водорості, які занесені до Червоної книги України, там плавають качки і поруч відпочивають люди, відповідно цей вид очистки не підходить

Ми використовуватимемо біологічний спосіб та механічний. Перший передбачає запустити рибу у водойму. Ми вже розробили розрахунок, нам орієнтовно потрібно 800 кг риби білий амур, яка власне поїдає цю ряску і не дає їй розмножуватися. Але риба не дасть такого миттєвого ефекту, тобто цей вид очистки проведемо весною. А зараз найперше ми використовуємо механічний спосіб — на човні вручну збиратимемо ряску», – розповів заступник директора департаменту містобудування Володимир Данилюк.

Проведення планового гідрологічного дослідження допоможе зрозуміти, де розташовані замулені джерела.

Syla.news

328 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up