У Львові відбудеться фестиваль, присвячений збереженню традицій

Фестиваль “Традиції Древо” пройде вчетверте. Ініціаторами заходу є Театральний центр «Слово і голос». Упродовж заходу різні майстри знайомитимуть відвідувачів із певними традиціями, які бережуть.

«Раніше проводились фестивалі на тему музичної і танцювальної традицій. Наприклад, на одному з фестивалів був чоловічий гурт з Корсики, який співає традиційні старовинні корсиканські пісні. Це сучасні молоді люди, але вони бережуть цю традицію і передають її далі. Цьогоріч на фестивалі буде театральна традиція. Приїдуть відомі театральні майстри, які є носіями традицій та передаватимуть свої знання»,- зазначає співорганізатор Марта Швець.

Програма заходу міститиме виставки, концерти, обговорення, майстер-класи тощо. Лейтмотив цьогорічного фестивалю – театр як один з інструментів самопізнання Людини. Фестиваль відвідають майстри, представники інституцій та колективи, які пов’язані з театральним мистецтвом.

Серед учасників заходу: Театр ZAR (Кращий новий музичний театр 2009 за версією журналу «Los Angeles Times»; володар двох найпрестижніших нагород Единбурзького Fringe фестивалю (2012) Total Theatre в категорії «фізичний театр» та Herald Angel), театральний антрополог та художній керівник Міжнародної Театральної Обсерваторії Сергій Ковалевич, культовий українсько-німецький режисер Валерій Більченко та багато інших.

Під час фестивалю буде чимало майстер-класів для акторів та відеопокази для усіх охочих. Події проходитимуть у різних локаціях, зокрема в органному залі, Парку культури , Галереї сценографії тощо. Відкриття фестивалю відбудеться 27 вересня.

Детальніша інформація тут.

Христина Генсьорська, Syla.news

251 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up