У Конституційному суді обрали нових суддів

Президент Петро Порошенко взяв участь у спеціальному пленарному засіданні Конституційного суду України, під час якого склали присягу два новообраних судді Конституційного суду. Новими суддями стали Ірина Завгородня та Олег Первомайський.

Про це президент повідомляє на своїй сторінці у  Facebook.

“Уперше з часів Революції Гідності Конституційний Суд працюватиме у повному складі. Після дискусій Верховна Рада спромоглася обрати двох членів Конституційного Суду, які сьогодні склали урочисту присягу. Щиро вітаю новообраних суддів з цією високою місію і відповідальністю”, – йдеться у повідомленні.

Президент додав, що кожному, хто звертається до суду, має бути забезпечено право на справедливість. Саме в цьому мета тих реформ.

“Ми всі прагнемо, щоб Конституція України діяла ефективно. Ухвалені парламентом Закони мають відповідати Основному закону. Рішення судів, які застосовують ці Закони, також мають захищати права і свободи громадян відповідно до Конституції і відповідно до Конвенції про захист прав і основоположних свобод. Кожному, хто звертається до суду, має бути забезпечено право на справедливість”, – наголосив Петро Порошенко.

Президент звернувся до суддів Конституційного суду та нагадав, що вже вдруге за цей рік в стінах Конституційного суду України складають присягу новопризначені судді.

“Зараз це відбувається за абсолютно новою процедурою. Внесений мною і підтриманий українським Парламентом Закон передбачає прозору процедуру конкурсу і безпрецедентну відкритість обрання нових суддів Конституційного суду”, – наголосив Петро Порошенко.

Минулого разу склали присягу двоє суддів КСУ, обраних за президентською квотою.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко заявив, що Росія втручатиметься в українські вибори.

Syla.news

302 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up