“На 25 BookForum мені запропонували місце біля туалетів, бо я не гей і не лесбійка”, – Антін Мухарський

Шоу-мен, актор, телеведучий, співак та письменник Антін Мухарський під час презентації своєї книги “I AM NOT RUSSIA” у рамках 25 BookForum заявив, що керівництво форуму нібито обмежило у правах видавців, звернувши особливу увагу на ЛГБТ-спільноти та феміністичні рухи. 

Письменник повідомляє, що цього року він зіткнувся із ситуацією, коли його не хотіли допускати до участі у 25 BookForum. Він заявив, найбільше, що керівництво форуму могло йому запропонувати, – це місце біля туалетів.

“Цього року виступаємо на Форумі від палацу Потоцьких, бо керівництво запропонувало нам постояти біля громадських туалетів. Таке неподобство відбулося з нами вперше, адже ми співпрацюємо з форумом з 2013 року і маємо тут своє місце. Зараз, коли змінилася середня ланка керівництва, найбільше місця виділили для ЛГБТ з Південної Африки, активістів з Голландії. А ми їм вже не потрібні. Коли я відчуваю цю дискримінацію “ліваків”, то починаю бунтувати”, – розказав Антін Мухарський.

За його словами, боротьба з расовою, гендерною дискримінацією, захист ЛГБТ-спільнот, феміністок – все це стало мейнстрімом серед молоді.

“Якщо ти не негр, то єврей. Якщо не єврей, то лесбійка. Якщо не лесбійка, то каліка. І, не дай Боже, ти не каліка, чи не лесбійка, то тобі у мистецькому середовищі немає де жити. Бийся головою об стіну, тому що тобі немає що робити у цьому світі! Все – весь світ побудований на тому, що права ЛГБТ мають бути поставлені “во главу угла”, – розповідає Антін Мухарський. 

Він сказав, що найбільша проблематика сучасного світу – “казаться, а не быть” – стало важливішим, ніж просто бути. І всі люди хочуть здаватися кимось.

У своїй книзі “I AM NOT RUSSIA” Антін Мухарський виступає расистом та дискримінатором. Його роман назвали абсолютно чоловічим, антифеміністичним та неполіткоректним.

Нагадаємо, презентація книги “I AM NOT RUSSIA” відбулася у середу, 19 вересня.

Ірина Пилипишина, Syla.news

398 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up