“Ми не ганяємось за шайкою фріків по місту”, – начальник львівського “Національного корпусу” у відповідь на звинувачення ліворадикалів

У львівському осередку «Національного корпусу» заявили про їхню непричетність до нападу на анархістів увечері 23 вересня. Натомість поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про хуліганство, однак ще нікого не затримала.

Про це керівник львівського осередку партії “Національний корпус” розповів у коментарі Syla.news.

“Жодних членів партії “Національного корпусу” там не було, і ми не маємо ніякого відношення до ситуації, яка склалась. Про неї ми дізнались виключно із ЗМІ, коли наші друзі почали надсилати нам повідомлення про те, що вони плямують наше ім’я”, – відповів начальник львівського штабу “Національного корпусу” Святослав Сірий.

Він запевняє, що ліворадикальна організація “Чорний стяг” має доведені зв’язки з Росією, адже її членами є, в основному, переселенці, які брали участь в протиукраїнській діяльності:

“Члени цієї організації постійно між собою сваряться та перегруповуються. В них є слава провокаторів, тому що після цього, на наступний день абсолютно всі “ватні” канали розказують, які у Львові безчинства правих, лівих та націоналістів. Можливо, це не було спочатку сплановано так, але наразі всі російські канали та Західна Європа вже “трублять” як націоналісти ріжуть мирних еко-активістів у Львові”.

Сірий також додав, що у “Чорного стягу” неодноразово вилучали зброю та пропагандистські матеріали.

Він пояснює, що цими провокаційними заявами вони просто намагаються звинуватити та “підтягнути сильного суперника” для того, аби підвищити свої інформаційні та фінансові дивіденти.

“Ми – багатотисячний рух, який займається змінами в державі, а не ганяємося за шайкою фріків по місту і з ними конфліктуємо. Тому нехай ними займається прокуратура та СБУ. Адже вони навіть плутаються у власних свідченнях. Вони розповідають ніби-то у нападників були нашивки Нацкорпусу, але насправді, в нашому брендбуці, є чітко визначена символіка, наші емблеми і т.д. Тому ніяких нашивок у нас взагалі не існує”, – зауважив Святослав Сірий. 

Він додав, що доказом неправдивих звинувачень може стати відмова постраждалих оформлювати заяву про напад, адже подача неправдивих свідчень карається по закону.

Станом на ранок 24 вересня один із постраждалих перебуває у важкому стані в реанімації, ще троє проходять лікування на стаціонарі.

Нагадаємо, 23 вересня ввечері на території спортмайданчика львівської школи №34, неподалік від львівського цирку група невідомих людей з ножами та палицями напала на чотирьох представників анархістських організацій «Чорний стяг» та «Екологічна платформа». Після інциденту трьох постраждалих забрали з ножовими пораненнями до лікарні, потім госпіталізували ще одного юнака. У нападі ліворадикали прямо звинуватили активістів «Національного корпусу».

Наталія Козак, Syla.news

339 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up