Мерія звернулась по допомогу щодо заборгованості за пільги і субсидії

Львівська міська рада скерувала листа Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману та в.о. Міністра фінансів України. У ньому повідомляється  про погіршення ситуації з фінансуванням коштів на компенсацію пільг та субсидій, що надаються населенню на оплату послуг з теплопостачання.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

«Зокрема, станом на 01.09.2018р. заборгованість за пільги і субсидії становить 12 755,3 тис. грн., в т. ч. для ЛМКП «Львівтеплоенерго» — 9 755,3 тис. грн., для ЛКП «Залізничнетеплоенерго» — 3 000,0 тис. грн.

Львівська міська рада неодноразово зверталась до Кабінету Міністрів України та відповідних профільних міністерств щодо ситуації, що склалася навколо фінансування з державного бюджету пільг та субсидій, що надаються населенню на оплату житлово-комунальних послуг у місті Львові.

Фінансування пільг та субсидій у неповному обсязі зумовлює нарощення заборгованості перед підприємствами — надавачами послуг (газопостачання, електропостачання та водопостачання і водовідведення), а також нарахування штрафних санкцій та інфляційних нарахувань користувачам.

Зокрема, ПрАт «Львівобленерго», в зв’язку із заборгованістю теплопостачальних підприємств за електричну енергію, яка виникла через невідшкодування з державного бюджету пільг та субсидій, 20.09.2018р. розпочато відключення електричної енергії об’єктів теплозабезпечення (котелень, центральних теплових пунктів). Внаслідок вказаних дій без гарячого водопостачання залишився 71 житловий будинок, Львівська обласна клінічна лікарня, пологовий будинок, будинок дитини та 10 інших закладів освіти та охорони здоров’я.

З метою забезпечення у м. Львові безперебійного гарячого та холодного водопостачання, прошу Вашого особистого сприяння у терміновому вирішенні проблеми”, — йдеться у листі.

Syla.news

266 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up