Луценко сказав, коли “повернеться до політичної діяльності”

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що у травні 2019 році планує піти з посади генпрокурора та “повернутися до політичної діяльності”.

Про це він увечері 23 вересня розповів в інтерв’ю ТСН.

“Хочу допрацювати до президентських виборів (навесні 2019 року), вважаю, що це буде гарантією того, що вони відбудуться згідно закону і у встановлений час, без жодних фантазій на цю тему. Щойно я це завершу, у травні приблизно, думаю повернутися до політичної діяльності”, – заявив Луценко.

Проте, він запевнив, що весною “йому буде про що відзвітувати”.

Луценко також заявив, що не буде учасником виборчого штаба Петра Порошенка та відмовився брати участь у засіданнях будь-яких виборчих штабів.

“Сьогодні Генпрокуратура заважає не тільки фігурантам кримінальних проваджень, але й учасникам політичних процесів. Я відмовився брати участь у засіданнях будь-яких виборчих штабів. Насправді пропозиція була лише з одного, як ви розумієте. Я не буду учасником виборчого штаба діючого президента”, – зазначив генпрокурор.

Луценко запевнив, що спеціально порушених справ проти учасників перегонів не буде.

“Хоча я знаю, що деякі з них мріють, щоб їх допитали. І тоді можна стати “жертвою”. Не дочекаються. Я не фабрикую справи і не допитую з політичною метою, щоб дискредитувати чи підняти рейтинг”, – заявив Луценко.

Разом з тим, він додав, що “дехто хотів би, щоб на час виборів справи були зупинено”.

“Цього також не можливо зробити”, – підсумував він.

Нагадаємо, що раніше міська рада Верони позбавила президента України Петра Порошенка звання почесного громадянина міста.

Syla.news

290 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up