Громадські ради Львівщини підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 24 вересня, відбулось підписання Меморандуму про співробітництво та партнерство між Громадськими радами Львівської області.  

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

“Громадська рада стала не тільки майданчиком для різних дискусій, але й великим помічником у реформуванні і творенні суспільства. З одного боку, ми, як орган влади, маємо можливість почути всі точки зору, і це дуже добре. Також ми маємо можливість апробувати багато рішень завдяки Громадській раді. Гарантую, що ніхто зі сторони влади не буде вам заважати і нехай цей Меморандум стане наступним важливим етапом у роботі. У вашій особі ми маємо хороших партнерів та діалог”, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

У підписанні Меморандуму взяли участь шість громадських рад, до складу яких увійшло 349 членів. Зокрема, рада при Львівській ОДА та Громадськими радами при Головному управлінні ДФС, управлінні СБУ, ДАБІ, Головному управлінні Держгеокадастру та Територіальному управлінні Держпраці.

За словами голови Громадської ради при Львівській ОДА Андрія Болюбаша, підписання Меморандуму про співробітництво та партнерство стане кроком у розвитку інформаційної діяльності рад.

“В нашій області інформаційний розвиток громадянського суспільства можливий завдяки розвитку трьох ключових обставин: ми об’єдналися – це факт, ми регулюємо дії та маємо інформаційно посилити діяльність Громадських рад, аби розвиток суспільства відбувався на кращому рівні”, – зазначив Болюбаш.

Відомо, що Меморандум  підписали терміном на 5 років, з розрахунком на співпрацю за такими напрямами як організація спільних заходів шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей та інших публічних заходів; участь у плануванні та діяльності робочих груп, обговорення актуальних проблем діяльності відповідних органів державної влади тощо.

Нагадаємо, у Львівській облдержадміністрації розглянули ініціативу Гніздичівської об’єднаної територіальної громади та села Обласниця щодо приєднання нового населеного пункту до ОТГ.

 

Наталія Козак, Syla.news

308 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up