Глобальне потепління може перемогти расизм

Протягом багатьох років дослідники не втомлюються попереджати жителів землі про те, що наслідки глобального потепління можуть виявитися просто жахливими. Проте деякі представники наукового світу налаштовані більш позитивно і вважають, що, незважаючи на всі випробування, зміна клімату може мати і позитивні наслідки.

Про це повідомляють “Цікавості“.

Наприклад, біолог Скотт Соломон, який працює в Університеті Райса в Х’юстоні, переконаний, що з глобальним потеплінням людство може поступово позбутися від расових відмінностей і забобонів, оскільки всього через якихось 125 років на Землі буде значно менше людей з дуже світлою або з дуже темною шкірою.

За словами пана Соломона, вимушена міграція, яка тільки посилиться на фоні глобальної зміни кліматичних умов, сприятимете ще більш інтенсивному змішування рас, а тому й саме поняття расизму поступово стане пережитком далекого минулого.

Оскільки жителі різних країн світу стануть ще більш схожими один на одного.

Нагадаємо, глобальне потепління змінить ландшафт Землі до невпізнанності.

Syla.news

----------------------

Коментувати

242 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up