Чорне дзеркало. Apple запідозрили у стеженні за користувачами

Компанія Apple ввела в віртуальному магазині iTunes можливість підрахунку дзвінків і електронного листування користувачів.

Оновлення в правилах Apple з’явилося незабаром після виходу iPhone Xs, повідомляє Independent.

“Щоб виявити і запобігти шахрайству, інформація про те, як ви використовуєте свій пристрій, включаючи приблизну кількість телефонних дзвінків або відправлених і отриманих вами електронних листів, буде використовуватися для обчислення оцінки довіри до пристрою”, – йдеться на сторінці iTunes Store and Privacy.

Збір даних потрібен, щоб скласти “рейтинг довіри” користувачів. Apple заявила, що нова рейтингова система може використовуватися для боротьби з шахрайством, хоча конкретні приклади того, як це буде працювати, не були дані.

Читати також:  Компанія Apple представила 4 нових розробки

Метод, за словами співробітника компанії, зокрема, допомагає встановити, чи дійсно покупку здійснює реальний користувач.

“Надання відомостей здійснюється таким чином, що Apple не може отримати інформацію про дані показників вашого пристрою. Відомості протягом обмеженого часу зберігаються на наших серверах”, – відзначили в Apple.

Цей метод нагадує епізод Nosedive серіалу “Чорне дзеркало”, в якому люди оцінюють свою взаємодію з іншими людьми. У цьому епізоді рейтинги використовуються для визначення соціально-економічного статусу людини і впливають на доступ до охорони здоров’я, транспорту і житла.

Читати також:  Apple Card звинуватили в сексизмі через різні кредитні ліміти для чоловіків і жінок

Журналісти відзначають, що потенційно збір цих даних може бути небезпечним. Крім того, несподівано, що рейтинги застосовуються до Apple TV, які не можуть відправляти або отримувати електронну пошту або телефонні дзвінки.

Syla.news

364 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up