Верона позбавила Порошенка почесного звання

Міська рада Верони позбавила президента України Петра Порошенка звання почесного громадянина міста.

Про це повідомляє “Українська Правда” з посиланням на італійське агентство ANSA.

Відомо, що рішення було схвалене 28 голосами “за”, 4 – “проти”.

Міська рада Верони присвоїла Порошенку звання почесного громадянина наприкінці травня 2016 року на знак вдячності за повернення виявлених в Україні 17 картин, викрадених з веронского музею Кастельвеккьо.

Згідно з ухваленим 20 вересня рішенням ради, “попередня муніципальна адміністрація поспішно і поверхово присвоїла почесне громадянство міста Верона президенту України Петру Порошенку”.

Стверджується, що заслуги Порошенка у поверненні картин були спірними.

“Насправді розслідування щодо пошуку творів мистецтва було здійснено місцевою владою. Крім того, присвоєння звання викликало значні сумніви та розбіжності як на політичному рівні, так і серед громадськості Верони через відсутність реальної дискусії щодо надання почесного звання”, – йдеться в ухвалному веронськими депутатами документі.

Відомо, що після присвоєння звання Порошенку до влади у Вероні прийшла партія “Ліга”, депутати якої тривалий час домагались позбавити титула українського президента.

Syla.news

335 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up